«Пока одни везде прицениваются, другие уже давно катаются!»
Продажа, хранение
и обслуживание катеров.

Продажа, хранение
и обслуживание катеров.www.kater-club.com.ua
Украина, Киев
(067)-329-33-34
 
Поиск товаров: искать в найденном Расширенный поиск  
Ремонт и тюнинг катеров
Рекомендуем
Попробуете всех, но останетесь в HostPro. КОД 90% скидки на PRO хостинг: P228468-60855
Обязательно сохраните
и успейте использовать КОД
–90% скидка на PRO хостинг
25GB SSD-диск для ваших данных
домен com.ua в подарок
(выгода очевидна)

 P212576-87829 
 P212576-23394  
P228468-60855
     остался последний льготный код
Получить PRO хостинг на 5 лет


Заработай на своём сайте
Авторизация
Логин
Пароль

Забыли пароль?  |  Регистрация
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится

1 посетителей:Переход для проверки - оформлен ли HTML 4.01 надлежащим образом.

«Aqua Filters»™ - Фильтры для очистки воды - продажа, установка, ремонт и обслуживание.
Новости

Нерестова заборона 2012

Про встановлення весняної заборони на вилов риби та інших водних живих ресурсів,
охорони середовища їх існування та нересту риби у 2012 році.


З метою охорони водних живих ресурсів у період їх природного відтворення в рибогосподарських водних об'єктах, підконтрольних Головному держуправлінню, та на виконання вимог Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об'єктах України, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 18.03.1999 р. № 33, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25.05.1999 р. за № 326/3619, і Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.03.1999 № 19, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28.03.1999 р. за № 269/3562, та висновків Інституту рибного господарства НААН України від 16.03.2011 № 44-03/11, а також керуючись наданими повноваженнями:


1. Встановити такі терміни заборони на лов (добування) риби в весняно-літній період їхнього природного відтворення (нересту) в 2012 році в водоймах зони контролю Головного держуправління:

• на Київському та Канівському водосховищах із затоками і протоками, включаючи зону підтоплення - з 1 квітня по 9 червня (включно);

• на озерах і водосховищах зарегульованих річок, що впадають у Київське та Канівське водосховища, - з 1 квітня по 9 червня (включно);

• на незарегульованих річках, що впадають у Київське та Канівське водосховища - з 1 квітня по 20 травня (включно);

• у новостворених водних об'єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об'єктів, - з 1 квітня по 20 травня (включно).


2. Встановити такі терміни заборони на лов (добування) раків в весняно-літній період виношування ними ікри, личинок першої і другої линьок в 2012 році - з 5 квітня по 13 червня і з 15 липня по 1 вересня.


3. У терміни заборони на лов (добування) водних живих ресурсів (пункт 1,2) на рибогосподарських водоймах забороняється:

• використання плавзасобів (крім суден спеціально уповноважених органів,які здійснюють охорону водних живих ресурсів);

• проведення днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт, добування будівельних матеріалів у місцях нересту риби;

• проведення змагань із спортивного рибальства.


Місцями (нерестилищами), на яких забороняється лов (добування) водних живих ресурсів, визначити:

По Київському водосховищу:

• Лівобережна ділянка водосховища із затоками і протоками: від затоки Домаха до греблі Київської ГЕС;

• Правобережна ділянка водосховища із затоками і протоками: по р. Дніпро від кордону з державою Білорусь (урочище Сомівка) вниз до ГАЕС Київської ГЕС.


По Канівському водосховищу:

• Лівобережна ділянка водосховища із затоками і протоками: від греблі Київської ГЕС (включаючи затоку Погребська старуха р. Десна) до урочища Бобровня (район Московського мосту м. Києва) та від 3 (третього) шлюзу дренажного каналу до греблі Канівської ГЕС, виключаючи ділянку в межах м. Переяслав-Хмельницький від клубу Юних моряків до рятувальної станції, та від входу в урочище "Куряче горло" вниз за течією до південної околиці с. Циблі.


По річках і водотоках (в межах Київської області з заплавними озерами, затоками і протоками):

• Річки: Альта, Броварка, Гнила Оржиця, Дніпро, Здвиж, Ірпінь, Красна, Недра, Прип'ять, Перевод, Супій, Тетерів, Трубіж, Уж, дренажний канал Канівського водосховища в районі м. Переяслав - Хмельницький, дренажний канал Київського водосховища, річка Десна від кордону з Чернігівською областю по лівому і правому березі з затоками, протоками до водної межі Канівського водосховища (затока Погребська Старуха), річка Рось від насосної станції с. М. Сквирка до пам'ятника Ступичу, с. Городище Білоцерківського району.


Водосховища по річці Рось:

• Щербаківське водосховище: верхівя водосховища в межах гранітного карєру;

• Володарське водосховище: верхів'я водосховища та по правому березі водосховища в межах лісового масиву;

• Косівське водосховище: верхів'я водосховища в районі с. Погреби та по лівому березі водосховища в межах лісового масиву;

• Дибенецьке водосховище.


Водосховища по річці Роставиця:

• Глибичанське водосховище: по правому березі від мосту с. Трушки до урочища Затоки включно та від мосту с. Трушки до греблі с. Матюші.


На період заборони (пункт 1) дозволити любительський і спортивний лов до 3 (трьох) кг риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берегової смуги водойм і річок, яка входить в адміністративні межі населених пунктів.


Топоровському О.А., начальнику іхтіологічного відділу, спільно з начальниками рибоохоронних підрозділів:

1) вжити заходів щодо зняття користувачами знарядь лову з промислу з послідуючим їх опломбуванням та відведення плавзасобів користувачів до місць базування для відстою. Про результати вжитих заходів доповісти до 15 квітня 2012 року;

2) спільно з науково-дослідними установами та рибогосподарськими підприємствами організувати іхтіологічні спостереження за ходом нересту риби та провести збір іхтіологічного матеріалу;

3) через засоби масової інформації забезпечити оповіщення населення та зацікавлених підприємств, установ і організацій та інших юридичних і фізичних осіб про терміни заборони на лов (добування) риби в весняно-літній період їхнього природного відтворення (нересту) в 2012 році;

4) посилити контроль за роботою водозабірних споруд, що здійснюють забір води із рибогосподарських водойм, та обладнання їх ефективними рибозахисними пристроями;

5) посилити охорону водойм, особливо нерестовищ і шляхів підходу до них плідників риб. Залучити до охорони водойм користувачів, громадськість, підприємства, установи, організації.


Осіб, які порушують правила заборони лову риби у нерестовий період, притягувати до відповідальності згідно чинного законодавства.

Щодекадно доповідати про хід нересту та подавати відповідну інформацію за належністю.

Наказ довести до працівників Головного держуправління в частині, що їх стосується, а до зацікавлених юридичних та фізичних осіб за їх запитом і шляхом розміщення в засобах масової інформації та в мережі Інтернет.

Контроль виконання наказу покласти на Квасильчука О.М., заступника начальника з рибоохоронної діяльності.

Начальник Головного управління Криницький М.М.

Дата публикации: 13 Березня 2012 Версия для печати
Клуб «КОМАНДОР» - Продажа, хранение и обслуживание катеров.
www.kater-club.com.ua «Пока одни везде прицениваются, другие уже давно катаются!» © 2008-2012
Design by